شب شعر در سوگ عشق در اردکان برگزار شد

به مناسبت بیست و چهارمین سالیاد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) شب شعر "در سوگ عشق" در محل کتابخانه آیت الله حایری اردکان برگزار گردید. این مراسم که در شامگاه سیزدهم خرداد به همت کانون ادبی شفق اردکان و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان به اجرا در آمد مورد استقبال مردم ادب دوست  وشاعران شهرستانهای اردکان و میبد قرار گرفت.

مصطفی عابدی اردکانی دبیر اجرایی شب شعر و مسئول کانون ادبی شفق اردکان در خصوص برگزاری این مراسم اظهار داشت : هدف از برگزاری این شب شعر، زنده نگهداشتن یاد و خاطره بزرگمردی بود که تاریخ را به نفع مستضفان و مسلمان مظلوم جهان تغییر داد، او که تا ابد اما و پیشوای آزادگان و ازاد اندیشان جهان بوده و خواهد بود.

وی افزود: شاعران مطرح شهرستان های اردکان و میبد ضمن حضور در این شب شعر روحانی، به قرائت دلسروده های خود با محوریت حضرت امام پرداختند و روح و جان حاضرین را با یاد و خاطره فراموش نشدنی آن بزرگمرد پیوندی جاوید زدند.

این مراسم با اجرای زیبای خانم حکیم زاده برگزار گردید و همت و تلاش جمعی از شاعران عضو کانون ادبی شفق خصوصا اقایان حسین مهمان پرست، محمد رضا دهستانی ، امیر علیزاده و همچنین پیگیری پایدار رئیس اداره کتابخانه های شهرستان و همکارانش جهت برگزاری هرچه با شکوهتر مراسم ستودنی بود.

 

/ 0 نظر / 69 بازدید